Stefan Korda pobegao – Spakovao se i otišao, nije želeo da se pozdravi ni sa Anom ni sa Radom

Stefan Korda, dečko Ane Nikolić, gostovao je u emisiji “Magazin in” kod autorke i vdoiteljke Sanje Marinković

Tom prilikom je otkrio kako je reagovao kada je saznao da je njegova devojka promenila pol. Istakao da je odmah pobegaoi

– Bio sam nesiguran u početku kada sam razgovarao sa roditeljima i pobegao od nje. Drugar mi je poslao isečke gde se pisalo o Ani jer sam kačio slike na Fejsbuk. Kada sam to video nisam mogao da verujem. U tom trenutku smo ležali zajedno u krevetu. Jedva sam čekao da ode dole da ja mogu da pobegnem. Spakovao sam se i otišao iz kuće. Bez pozdrava sam otišao od tog šoka. Nisam mogao da verujem šta me snašlo. Mislio sam da je bolje da odem, da se iskuliram i porazgovaram sa porodicom. Kada sam otišao njen brat me odmah video na autobuskoj stanici. Došao je odmah kod nje i pitao: “Gde ti je čovek?”, a ona mu je valjda rekla: “Verovatno otišao da prošeta”. Ja sam otišao za Prokuplje, a ona me zvala sto puta. Toliko mi je prirasla k srcu da to nisam doživeo. Ja nisam ništa skontao, stavalja te pudere i sve to. Ona je jako dobra, posvećena. Ona je prema meni milion posto – rekao je Korda.

– Aa ima mušku energiju samo kad treba da se otvori tegla sa krastavcima – rekao je Gastoz.

– Ali je i veća dama od većine – rekao je Đedovića.

– Ja sam mojima rekao da je volim i da ću sam odlučiti šta ću. Pozvao sam i pričali smo celu noć, pa kako sam ustao sam otišao kod njih – rekao je Korda.

About admin

Check Also

Milan Milošević izrekao ključno: Nakon toga su se svi okrenuli prema njoj – Od ovoga se neće oprati?

U toku je emisija “Gledanje snimaka”, a takmičari su na imali prilike da pogledaju kako …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

0 Shares
Share
Pin
Tweet
Share