“Unakazio si život jednoj devojci” Brutalan okršaj Gastoza i Munjeza – jedan njegov potez doveo Nenada do ludila, letele stvari po Beloj kući

Zadrugari su noćas imali zadatak da iznesu svoje mišljenje o ovonedeljnim potrčcima Sofiji Janićijević i Nenadu Marinkoviću Gastozu i da odluče koga žele da nominuju za izbacivanje. Poslednji je nominovao vođa, Danijel Dujković Munjez.

Tokom Munjezovog izlaganja došlo je do obračuna između njega i Gastoza. Munejz je položio cveće ispred Gastoza i prokomentarisao da je to suza za sahranu i taj potez je iznervirao Nenada. Gastoz je odmah uzeo cveće i bacio ga iza sebe.

– Uzeo sam ovu suzu da sahranim ove nominacije, kako se ponašate – rekao je Munjez, a Gastoz je odmah bacio cveće koje je on postavio na sto.

– Na*isaj se ku*ca, mentolu jedan ti ćeš mene da sahranjuješ – rekao je Gastoz.

– Ovo je tvoja nemoć – rekao je Munjez.

– Beži klošaru jedan, Bože me sačuvaj koji slepac. Uništio je ovde jednoj devojci život – rekao je Gastoz.

– Ovo je njegovo pravo mišljenje – rekao je Munjez.

– Budalo jedna, unakazio si jednoj devojci život. Ti ćeš da mi bacaš ovde ruže – rekao je Gastoz.

Ako želite da saznate još najnovijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pročitati na OVOM linku.

About admin

Check Also

Stravično – Matora i Stefani se ne zaustavljaju sa uvredama, otkrile nove detalje svog toksičnog odnosa

U naletu emocija, Stefani je iznosila niz optužbi, ne dozvoljavajući Jovani da dođe do reči, …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

0 Shares
Share
Pin
Tweet
Share